Apartman ve İşyeri Merdiven Temizliği

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Apartman ve İşyeri Merdiven Temizliği


 

Merdiven temizliği hizmetimiz;

• Merdiven en üst basamaktan başlanılarak süpürge ve faraş yardımıyla tüm serbest kirlerden arındırılır.
• En üst basamaktan başlanılarak ıslak paspaslama yapılır
• Süpürgelik ve trabzanların temizliği yapılır
• Merdiven, boşluk camları, dış kapı ve camlar silinir
• Asansörlerin temizliği yapılır
• Dış kapı önü mıntıka temizliği yapılır

 

Apartman Ve İş Yeri Merdiven Temizliği

Geçmiş yıllardan beri apartman ve iş yeri merdiven temizliğinde bireysel çalışan acemi elemanlar kullanılır. Fakat amatör temizlikçilerin veya apartmanlarda çalışan görevlilerin çalıma saatleri düzenli değildir. Ayrıca kapıcı tutmak için fazladan ücret ödemek gerekir. Kullanılan temizlik malzemeleri kulaktan dolma, verilen hizmet oldukça amatörcedir. Oysa günümüzde apartman ve iş yeri merdiven temizliği için, profesyonel temizlik firmaları tercih edilmektedir. Profesyonel merdiven temizliği yapan firmalarda kullanılan deterjan çeşitleri, mermer veya marley zemin döşemelerinde yer eden kalıntıları temizlemeye yönelik kullanılmaktadır. Tam anlamı ile hijyenik mekanlar yaratmak için, kullanılan buhar makineleri ise gün içinde ayak ile basılan binada bulunan tüm bakterileri yok eder.

Apartman ve iş yeri merdivenlerinin, periyodik günlük veya haftalık temizliği yapılmaktadır. Merdiven basamaklarının kapsamlı temizliği, tırabzan ve korkulukların tozlardan arındırılması, asansör içlerinin ve kapı önlerinin temizliği, posta kutusu, elektrik ve su sayaçlarının bakterilerden arındırılması ve tavanlarda bulunan örümcek ağlarının temizliği gibi hizmetler, kendi alanında uzmanlaşmış ekip tarafından yapılır. Düzenli temizlik hizmeti veren elemanlar sayesinde, kararlaştırılan saatte temizlik işlemi tamamlanarak, mekânın rahatlıkla kullanılması için fırsat yaratılır.

Büyük mekânların merdiven temizliği sırasında, kalabalık ekip çalışması yapılmakta ve zaman kaybı yaşanmasının önüne geçilmektedir.  Her bir eleman bir katta hizmet verir. Ayrıca temizlik işlemi tamamlandıktan sonra, mekânın daha ferah olması mis gibi kokması için özel parfüm çeşitleri sıkılarak temizlik işlemi tamamlanır.

Büyük alışveriş merkezlerinin sabit veya yürüyen merdivenleri, hastane ve otellerde bulunan her türlü merdiven çeşitlerinin temizliği, modern ve teknolojik makineler ile tamamlanmakta, düzenli verilen temizlik hizmeti sayesinde en kalabalık mekânların günlük akışını aksatmadan hizmet verilmektedir. Kıbrıs apartman ve iş yeri merdiven temizliği hizmeti veren firmalar, müşterileri için çok özel fiyat indirimleri uygulamakta, taksitlendirerek ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Kapıcılara veya amatör çalışan gündelikçilere para vermek yerine özel makineler ve özel deterjanlar ile hizmet veren profesyonel temizlik firmaları ile çalışmak günlük yaşantınızın düzene girmesi için fırsat yaratacak, en kalabalık mekânların sağlıklı olmasını ve temizlik kokmasını sağlayacaktır.

Apartman Ve İş Yeri Merdiven Temizliği


Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen +392 444 47 45 nolu hattımızdan bize ulaşınız.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri