Ev Temizliği

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Ev Temizliği


Ev temizliği hizmetimizi konut ve meskenlerin konumuna göre; eşyalı ve eşyasız ev temizliği, inşaat sonrası ev temizliği şeklinde sunmaktayiz.

Ev temizliği için kullanılacak kimyasal ürünler, makina vb. tüm ekipmanlar firmamızca karşılanmaktadir. 

Günün belli bir bölümü evde geçer. Bu sebeple en özel mekân olan evlerin hijyeni oldukça önemlidir. Aile yaşantısının sürdüğü evlerde bulunan çocuk ve yaşlılar, çabucak kirlenen evdeki bakteriler nedeni ile sıkça hasta olur. Bu sebeple ev temizliğine gereken özenin gösterilmesi gerekir. Yatak odalarının temizliği, huzurlu bir uyku süresi geçirmeye, oturma alanın temizliği ise gönül rahatlığı ile misafir ağırlamayı sağlar. Yine her gün kullanılan ve çok çabuk bakteri yuvasına dönüşen mutfak ve lavaboların, mikroplardan arındırılması önemlidir. Geçmişte amatör şartlarda yapılan ev temizliği, günümüzde Kıbrıs ev temizliği şirketleri sayesinde çok daha modern şekilde yapılmaktadır. Yaşam alanı olan evlerin %100 hijyen kazanması için profesyonel temizlik firmaları ile çalışmak gerekir.

Ev temizliğinde en çok özen gösterilmesi gereken bölüm, halı ve döşemelerin derinliklerine sinen bakterilerdir. Yüzeysel toz alma ve silme esnasında, kumaş aralarına gizlenen bu bakteriler, koltuklara oturan veya televizyon izlemek için koltuğa uzanan bireylerin mikrobik hastalıklara yakalanmasına neden olur. Bu sebeple güçlü halı ve koltuk yıkama makineleri ile halı ve koltuk temizliği yapmak gerekir. Ev temizliği alanında uzmanlaşmış olarak çalışan personel, vakumlama gücü oldukça yüksek döşeme ve halı yıkama makineleri ile hizmet verir. Halı ve koltukları yerinden kaldırmadan yıkama imkânı veren bu makineler, koltuk ve halıların parlak görünmesini ve sağlıklı olmasını sağlar. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra, kullanılabilir vaziyette yani kuru olarak ev sahibine teslim edilir. Ayrıca duşa kabin, küvet ve klozet temizliği, lavabo ve mutfak temizliği, kireci yok eden özel makine ve deterjan çeşitleri ile tamamlanır. En fazla bakteri barındıran bu alanların kapsamlı temizliği, tüm evin havasının değişmesine yol açar.

Tek katlı binalarda veya çok katlı binalarda yapılan ev temizliğinde, gerektiğinde kalabalık bir ekip ile hizmet verilir. Günlük, haftalık ve aylık temizlik için Kıbrıs ev temizliği şirketleri ile iletişime geçmek yeterli olacaktır.  Düzenli olarak hizmet verilen müşterilere özel indirimler, taksitler ve farklı ödeme kolaylıkları mevcuttur. Deneyimli temizlik personeli ile çalışmak evinizin güvenliği ve hijyeni açısından memnun kalmanızı sağlar. Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen +90 533 822 14 19 nolu hattımızdan bize ulaşınız.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri