Ofis ve İş Yeri Temizlik Hizmeti

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Ofis ve İş Yeri Temizlik Hizmeti


Ofislerimiz işlerimizi aldığımız ve müşterilerimizi kabul ettiğimiz alanlardır. Motivasyon ve prestij açısından bu alanların temizliği bir hayli önemlidir. 

Ofisinizde ve İşyerinizde, rahat ve hijyenik çalışma ortamı sağlacak olan temizlik şirketimiz;

  •  Bilgisayar ve Ekipmanlar
  •  Masa ve Sandalyeler
  •  WC ve Banyo temizliği
  •  Mutfak
  •  Cam temizliği
  •  Ofis genel temizliği ni en iyi şekilde gerçekleştirecektir.

 

Her gün onlarca kişinin iş için girdiği ofisler, ev ortamından çok daha hareketlidir. Bu sebeple çok kısa süre içinde kirlenir. Oysa hemen her ofiste bir adet temizlik görevlisi bulunur. Ofislerin düzenli temizliğini yapan görevli, hareketli olan ofislerin kapsamlı temizliği için enerji ve zaman bulamaz. Kapsamlı ofis temizliği için, profesyonel temizlik şirketleri ile çalışmak gerekir. İnsan akışının yoğun olduğu ofislerdeki çalışma hayatını aksatmadan, yalnızca birkaç saat içinde tamamlanan temizlik, çalışanların motivasyonunu artıracak, sağlıklı bir ortamda çalışma ve müşteri karşılama şansı yaratır. Günlük, haftalık veya aylık ofis temizliği yapan firmalar, ofiste yer alan tüm odaların, lavabo ve balkonların temizliğini birkaç saat içinde tamamlamakta ve zaman kaybı yaşanmasının önüne geçmektedir.

Ofis ortamı, normalden çok daha kalabalık olduğu için sıkça tüm masa ve dolapların baterilerden arındırılması gerekir. Oysa masa ve dolaplarda yer alan dosyalar önemlidir. Acemi kişiler tarafından yapılan ofis temizliğinde, dosyaların aşınması veya karışması nedeni ile zor anlar yaşanır. Oysa profesyonel temizlik hizmeti veren şirketlerde, Kıbrıs iş yeri temizliği için özel ekip bulunur. Masa ve dolaplar, karmaşaya neden olmadan titizlikle temizlenerek, temizlik öncesindeki şekli ile teslim edilir. Yine her gün onlarca bireyin giriş yaptığı ofislerde yer alan kapı ve pencerelerin temizliği, koltuk ve halıların temizliği güçlü makineler kullanılarak kısa süre içinde yapılarak, kuru olarak teslim edilir.

Çok katlı binalarda yer alan ofislerde, kapsamlı temizlik yapmak tehlikelidir. Yüksekte bulunan pencerelerin güvenli şekilde silinmesi için teknolojik temizlik cihazlarının kullanılması gerekir. Temizlik elemanının güvenliği için önlem amaçlı kullanılan teçhizatlar, yüksekte yer alan büyük pencereleri en ince ayrıntısına kadar temizleme şansı yaratır. Uzun süre temiz kalan sağlıklı bir ofiste güvenle çalışmak için Kıbrıs ofis temizlik şirketleri ile çalışmak gerekir. Büyük iş yerleri için kalabalık ekip ile hizmet veren firma, kısa süre içinde yapılan temizlik sayesinde zaman kaybının önüne geçerek iş hayatının aksamasını önler.  Düzenli temizlik hizmeti verilen iş yeri ve ofislere özel indirimler ve ödeme kolaylıkları sağlanmaktadır. 

 

Kıbrıs Ofis Ve İş Yeri Temizliği


Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen +392 444 47 45 nolu hattımızdan bize ulaşınız.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri