Kıbrıs Temizlik, Kıbrıs Temizlik Şirketleri

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Kıbrıs Temizlik, Kıbrıs Temizlik Şirketleri


 

Yoğun iş hayatı nedeni ile ev veya ofislerin temizliği için yeterli vakti bulmak oldukça zordur. Özellikle büyük binaların temizliği için, tek başına günlerce uğraşmak gerekir. Düzenli çalışan temizlik elemanları, yalnızca günlük temizliği yapar ve mesai bitiminde işten ayrılır. Oysa belli aralıklar ile yapılan kapsamlı temizlik, ortamın çok daha sağlıklı olmasını ve mis gibi kokmasını sağlar. Kıbrıs temizlik, kalabalık ekibi, hijyen kurallarına uygun ekipmanları ve kaliteli deterjan çeşitleri sayesinde, bina içi ve bina dışı tüm temizlik hizmetlerini vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren temizlik firmaları, minimum süre içinde mekânın iç ve dış temizliğini tamamlayarak, zaman tasarrufu sağlar. İş hayatını ve ev düzenini aksatmadan yapılan kapsamlı temizlik sayesinde, günlerce huzurlu kullanılabilecek ortamlar yaratır. Temizlik esnasında kullanılan kimyasallar, insan sağlığı düşünülerek özel seçilmiştir. Kullanılan vakumlama gücü yüksek makineler ise temizlenen mekânın hemen kullanılabilmesine olanak tanır.  Profesyonel temizliğin hayatınıza girmesi, kendiniz ve sevdikleriniz için fazladan vakit ayırma şansı yaratır.

Fabrika temizliği, okul temizliği, otel ve tatil köyü temizliği, apartman temizliği, villa temizliği, resmi kurum temizliği ve dış cephe temizliği gibi temizlik hizmetleri için, ayrı ve deneyimli bir ekip çalışır. Kıbrıs temizlik firmaları, yapılan temizliği güvenli hale getirmekte, mekândaki tüm bakterileri yok etmektedir. Binada bulunan kapı ve pencerelerin, mobilya ve döşemelerin temizliğini yapan, lavaboları hijyenik hale getiren çalışanlarımız, mekanın havasını değiştirerek sahibine teslim eder. Özel makineler ile yıkanarak ve kuru vaziyette teslim edilen halı ve koltuklar, parlak ve yumuşak görüntüsü sayesinde mekânı kullanan tüm bireylerin sağlığını güvence altına alır. Profesyonel bahçe ve havuz temizliği sayesinde, günlerce uğraş ile yapılabilecek işi yalnızca birkaç saat içinde tamamlama şansı yaratır.

Kaliteli temizliği en hesaplı şekilde edinmek için, Kıbrıs temizlik şirketleri ile iletişime geçmek yeterlidir. Düzenli olarak temizlik hizmeti verilen müşterilere özel indirimleri ve ödeme kolaylıkları sayesinde, her bütçeye uygun periyodik veya kapsamlı genel temizlik hizmeti alınabilir. Kontrolden geçirilerek sahibine teslim edilen mekânlar, uzun süre konforlu barınma garantisi oluşturacaktır. 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri