Girne Temizlik, Girne Temizlik Şirketleri, Girne Halı Yıkama

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Girne Temizlik, Girne Temizlik Şirketleri, Girne Halı Yıkama


 

Günün çok uzun bölümünü geçirdiğimiz ev ve iş yerlerinin sağlıklı olması oldukça önemlidir. Girne temizlik tarafından düzenli olarak temizlik hizmeti verilen mekânlar, parlak görüntüsü ve temiz havası sayesinde, bakterilerin yayılmasını önler ve sağlıklı bir ortamda yaşama şansı yaratır. Ayrıca mekâna giren misafirlerin çok daha huzurlu oturmasını sağlar. Amatör bireylerin yaptığı temizlik, yalnızca yüzeyseldir. Bina içinin veya bina dışının yalnızca görünen kısmı temizlenebilir. Oysa her mekânın belli aralıklar ile kapsamlı olarak temizlenmesi gerekir. Dış cephe ve pencerelerin, kapı ve döşemelerin, halı ve koltukların belli aralıklar ile uzman bir ekip tarafından temizlenmesi, temizliği çok daha güvenli hale getirir ve temizlik nedeni ile vakit kaybetmenizi önler.

Girne ve çevresinde bulunan fabrika, okul, derslik, otel, villa ve apartman gibi tüm mekânların temizliğini üstlenen Girne temizlik şirketleri, ayrıca havuz ve bahçe temizliği ve yüksek binaların temizliği gibi tüm dış cephe temizliğini profesyonel bir ekip ile yapmaktadır. Kullanılan güçlü makine ve deterjanlar sayesinde, ortamdaki tüm bakterileri yok ederek, mekânın günlerce temiz kalmasını sağlar. Periyodik temizlik veya kapsamlı temizlik hizmetini en hesaplı şekilde almak için firmamız ile iletişime geçmek yeterlidir. Taksit seçenekleri ve düzenli müşteriler için ödeme kolaylıkları sağlayan deneyimli firma, temizlik için fazladan vakit ayırmanızı önleyerek, iş ve aile hayatını çok daha konforlu hale dönüştürür.

Her gün basılan halıları sık aralıklar ile silmek çözüm değildir. Halı silmek için kullanılan deterjanlar, yalnızca halı yüzeyinin parlamasını sağlar. Oysa halının tüyleri arasında bulunan bakterileri halının alt kısmına iter. Her mekânda kullanılan halıların, düzenli aralıklar ile yıkanması gerekir. Girne halı yıkama, vakum gücü yüksek makineleri ve profesyonel temizlik ekibi sayesinde, halı ve koltukları aynı gün temizleyerek kullanıma hazır vaziyette teslim eder. Yerinden kaldırmadan yapılan halı yıkama işlemi, zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Hesaplı halı yıkama işlemi sayesinde, yün halı veya makine halılarını uzun süre parlak ve hijyenik kullanmak mümkündür. Kaliteli temizlik hizmeti almak için firmamız ile iletişime geçmek yeterlidir.  

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri