İç Ve Dış Cephe Cam Temizliği

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!İç Ve Dış Cephe Cam Temizliği


Dış cephe cam temizliği uzmanlık gerektiren bir temizlik hizmetidir. Dış cephe cam temizliğinde metal ve cam yüzeyler birbirinden farklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır. 

Bilinçli yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur ve toza karşı maksimum korumasını sağlayacağı gibi estetik görünümlerini de koruyacaktır.

Hastane, otel, fabrika, derslik, AVM gibi kurumların ve oldukça yüksek recidencelerin temizliği, tehlikeli ve yorucudur. Düşünmeden yapılan ufak bir hata, hayati tehlikelerin oluşmasına neden olabilir. Oysa bu tür binaların da diğer binalar gibi sık aralıklar ile temizlenmesi gerekir. Pencere ve balkon temizliği, iç ve dış cephe temizliği gibi hizmetlerin, profesyonel firmalardan alınması önemlidir. Özel güvenlik önlemleri alınarak yapılan bu temizlik, amatörce yapılan temizlikten çok daha kapsamlıdır. Günlük, haftalık aylık veya yıllık yapılan anlaşma sonrasında, ilk olarak binanın fizibilite çalışmaları yapılır. Sonrasında ise uzmanlarca belirlenen ekip, plan doğrultusunda temizlik çalışmalarını tamamlar.

Profesyonel dış cephe temizliği, yılda en az bir defa yapılması gereken, zeminin dayanma süresini artıran bir işlemdir. Uzatmalı fırça çeşitleri, pompalı su püskürtme aletleri ve özel makineler yardımı ile tamamlanmaktadır. Temizlik personelinin güvenliği açısından kullanılan vinç, asma sepet veya makaslı platform ise bina temizliğinde en ince ayrıntısına kadar inilmesini sağlar. İlk olarak ahşap, metal ve cam yüzeyler belirlenir. Ardından her yüzeye göre seçilen deterjan çeşitleri ile leke bırakmadan temizlik işlemi gerçekleştirilir. Kıbrıs iç ve dış cephe cam temizliğinde kullanılan deterjanlar, insan sağlığı düşünülerek özel olarak seçilmiştir. Sigortalı çalışanlar ile verilen titiz temizlik hizmet, memnuniyetinizi artıracaktır.

Eski binaların temizliği veya inşaat sonrası dış cephe temizliği hizmeti veren firmamız, binada yer etmiş kireç, alçı ve boya kalıntılarını temizleyerek, binayı yıpratmadan sahibine teslim eder. Ayrıca yüksek binalarda bulunan süsleme ve pencereleri, leke ve inşaat kalıntılarından arındırarak, binaların çok daha temiz ve şık görünmesini sağlar.

Fabrika, okul, hastane, otel ve AVM gibi büyük binalarda, amatörce dış cephe temizliği yapmak çok uzun zaman alır. Oysa kalabalık ve deneyimli bir temizlik personeli ile hizmet veren Kıbrıs dış cephe temizlik şirketleri, iş akışını bozmadan bir gün içinde binanın yüzeyini temizleyerek teslim eder. Hesaplı dış cephe temizliğinden faydalanmak ve yaşadığınız binanın ömrünü uzatmak için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Taksitli ödeme veya çeşitli indirimlerden faydalanma şansı mevcuttur. 


Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen +392 444 47 45 nolu hattımızdan bize ulaşınız.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri