Duvar Silme

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Duvar Silme


 

Ev veya iş yerinin boya badana yapılması, zahmetli bir işlemdir. İlk olarak eşyaların mekândan uzaklaştırılması gerekir. Sonrasında yapılan boyama işleminde ise sıçrama nedeni ile fazlaca iş çıkar. Boyama işlemi tamamlandıktan sonra, eşyaların temizlenerek yerleştirilmesi yine yıpratıcıdır. Büyük küçük tüm mekânların boyanması ve yerleştirilmesi için, uzun zamana ve yeterli iş gücüne ihtiyaç vardır. Oysa günümüzde üretilen duvar boyaları, eskiye oranla oldukça fazla dayanır. Zira bir kez boyanan mekân, uzun yıllar eski görüntüsü ile kullanılabilir. Fakat duvarların belli aralıklar ile silinmesi; toz, sigara dumanı ve is gibi kalıntıların temizlenmesi gerekir. Amatör olarak yapılan duvar silme işleminde, aynı duvarın birkaç kez silinmesi gerekir. Tek bir defa silinen duvarda, lekeler daha belirgin hale gelerek duvarların çok daha kirli görünmesine neden olur.

Günümüzde, profesyonel duvar silen firmalar mevcuttur. Özel makine ve deterjan çeşitleri ile hizmet veren bu firmalar, bina duvarlarının ilk boyandığı günkü kadar şık görünmesini sağlayarak duvarlara sinen kötü kokuların önüne geçer. Ayrıca düzenli kullanılan mekanda hijyen yaratarak, hastalık ve böcek oluşumunu önler.  Ev veya iş yerlerinin periyodik duvar silme hizmeti alması mümkündür. Profesyonel duvar silme hizmeti veren firmamız ile iletişime geçtikten sonra, ilk olarak mekânda bulunan eşyalar çıkartılır. Duvar temizliğinde kullanılan buhar makineleri ile ilk olarak bölgeye yayılan kirler yumuşatılır. Ardından yine özel cihazlar yardımı ile leke ve isi önleyen deterjanlar uygulanır. Bir sonraki hamle ise silinen duvarların kurulanmasıdır. Ardından işlem öncesinde tahliye edilen eşyalar tekrar mekâna yerleştirilir.

Boya badana yaptırmanın, iş gücünden ve masrafından kurtulmak için yapılan duvar silme işlemi, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Otel, lokanta, fabrika, okul, hastane, büyük veya küçük evler dâhil tüm mekânlara temizlik hizmetinin yanında duvar silme hizmeti de veren firmamız, düzenli müşterileri için indirim ve taksit imkânı sağlamaktadır. Mutfak, banyo ve tuvalet duvarları dâhil tüm duvarların profesyonel şartlarda temizlenmesi tecrübeli ekip tarafından titizlikle yapılır. Yaşadığınız mekanı çok daha ferah ve hijyenik hale dönüştürmek için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri