Kıbrıs Mermer Cilalatma Hizmeti

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Kıbrıs Mermer Cilalatma Hizmeti


 

Mermer Cilalatma

İş yerlerinin bahçe, balkon, teraslarında ve apartman girişlerinde sıkça kullanılan mermer, zamanla kararma yapar. Toza ve kire bağlı olarak oluşan bu kararmaların, acemice ev ortamında temizlenmesi mümkün değildir. Mermer temizliğinde kullanılan profesyonel makineler ile mermer yüzeyinin kristalize cila veya ekspert cila ile temizlenmesi gerekir.  Kıbrıs mermer cilalatma şirketinde en geniş yüzeylerin cilalanması yalnızca bir gün içinde tamamlanır. Bahçe, balkon ve teraslarda bulunan mermerler yüzeylerin ilk alındığı günkü kadar parlak olmasına ve yeni görünmesine neden olan mermer cilalatma işlemi, evinizin çok daha şık görünmesini ve kolayca temizlenmesini sağlar.

Uzman bir ekip tarafından yapılan mermer cilalatma işlemi sonrasında, ev ortamındaki mermerlerin 3 yıl, iş yerindeki mermerlerin ise 1 yıl ilk döşendiği günkü görüntüsü ile kullanılması mümkündür. Bu işlem aynı zamanda her gün ayak basan ve bakteri yuvasına dönüşen mermer yüzeylerin hijyen kazanması açısından da oldukça önemlidir. İnşaat tamamlanarak teslim edilen yeni ev ve iş yerlerinde kullanılan mermerler için de mermer cilalatma işlemi uygulanır. Fakat cilalatma öncesinde, mermer yüzeyde kalan kireç, alçı veya metal gibi inşaat atıklarının temizlenmesi önemlidir. Yani acemi kişiler tarafından yapılan mermer cilalama işleminden istenilen verimin alınması mümkün değildir. Yine kalitesiz mermer cilaları kullanılarak yapılan mermer cilalama işlemi sonucunda, cilanın çok kısa ömürlü olduğu ve beklendiği gibi parlak görünmediği bilinmektedir. Bu sebeple Profesyonel mermer cilalatma işlemi yapan firmalar tercih edilmelidir.

Zemin bakımı için uygulanan mermer cilalatma işlemi, iki şekilde yapılır. Daha uzun ömürlü cila isteyenler için makine ve çelik tel yardımı ile yapılan kristalize cila önerilir. Özellikle sıkça giriş-çıkış olan iş yerleri için uygundur. Daha kısa ömürlü cila isteyenler için cila bezi ile yapılan yüzeysel mermer cilalatma işlemi kullanılır. Evler için uygun olan bir işlemdir. Mermer dışında; taş, granit, çini, seramik ve marley yüzeylerde de profesyonel cilalama işlemi, yapılmaktadır. Doğa dostu ürünler kullanarak, her türlü yüzeyin cilalanarak parlatılması için hizmet veren Kıbrıs mermer cilalatma şirketi ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri