Lefkoşa Temizlik Hizmeti

KKTC temizlik firmaları arasındaki tek kalite!Lefkoşa Temizlik Hizmeti


 

İç ve dış mekânların acemi koşullarda temizliği, hem zahmetlidir hem zaman kaybına neden olur. Özellikle büyük mekânların kapsamlı olarak temizlenmesi için, günlerce zaman ayırmak gerekir. Dış cephe dâhil, pencere ve kapı temizliği, döşeme ve koltuk temizliği, lavabo ve mutfak temizliği, temizlenen mekânın tüm düzenini bozar. Evlerde, aile hayatının aksamasına, ofislerde ise işlerin sekteye uğramasına neden olur. Oysa profesyonel çalışan Lefkoşa temizlik firmaları, aynı gün birkaç saat içinde en büyük mekânların tüm temizlik işlerini tamamlayarak, mekan sahibine hijyenik koşullarda barınma şansı yaratmaktadır. Pencere, kapı, halı -koltuk ve dış cephe temizliğinde kalabalık çalışan uzman kadro, çok uzun süre konforlu olarak kullanılabilecek ferah ve hijyenik mekânlar oluşturur.

Lefkoşa ve çevresindeki tüm fabrika, okul, otel, site, villa veya daire temizliği, profesyonel temizlik ekibi tarafından yapılır. Hatta villa bahçesi, çok katlı binaların güvenli şekilde dış cephe temizliği veya havuz temizliği kısa süre içinde tamamlanır. Pencere ve kapıların temizliği, koltuk ve halıların temizliği, banyo ve derz aralarının temizliği, güçlü makineler ve deterjanlar ile tamamlanarak, kullanıma hazır olarak mekân sahibine teslim edilir. Düzenli temizlik hizmeti almak ve indirimli fiyatlardan faydalanmak için, Lefkoşa temizlik şirketleri ile iletişime geçmek yeterli olacaktır. Kapsamlı temizlik hizmetini, bütçeye uygun vaziyette taksitli olarak almak mümkündür.

Ev ve iş yerlerinde en zor temizlenen eşya hiç şüphesiz halılardır. Kısa aralıklar ile silinen halılar, yalnızca temiz gibi görüntü sergiler. Oysa halıda bulunan bakteriler halı tüylerinin arasına gizlenir. Halı temizliği için, vakumlama gücü yüksek makinelerin ve özel halı şampuanlarının kullanılması gerekir. Lefkoşa halı yıkama, her marka halıyı yıpratmadan temizleyen ve kuru vaziyette bırakan, makine ve deterjan çeşitlerine sahiptir. Yerinden kaldırmadan yıkanan halılar, parlak ve hijyenik olarak uzun süre kullanma şansı yaratır. Kuru vaziyette sahibine teslim edildiği için mekândaki hareketliliği kısıtlamaz. Büyük veya küçük her mekânın temizliğinin, bütçeyi zorlamadan yapılması ve ortamda fark yaratarak dikkatleri çekmesi için, firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. 

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumartesi
Pazar : Özel işler

Hizmetlerimiz


© 2016 KKTC Temizlik Hizmetleri | Tüm Hakları Saklıdır

Lefkoşa Temizlik Şirketleri , Girne Temizlik Şirketleri